تبلیغات
kakadoo - نبرد نا برابر!!!
kakadoo

نظر یادتون نره


نبرد نا برابر!!!
این نبرد نابرابره،همه به جای اینکه با فرهنگ بی بند و باری ای که به سرعت تو جوونامون داره پیشرفت میکنه بجنگن ،برای اینکه از بقیه عقب نمونن دارن همرنگشون میشن.هنرمندامون پا به پای مردم عادی کوچه و خیابون شدن به جای اینکه خودشون الگو باشن واسه بقیه ،این نبر نابرابره واسه من و امثال منی که نمیخوایم به بازی های فیسبوکی و تانگویی و وی چتی و اینستاگرامی و واینی و واتس اپی و لاینی و هزارتا کوفت و زهره مار دیگه یی که شده شب و روز جوونای ما تن بدیم .
نشونه ی حیای یه دختر یه زمانی سنگینیش بود اما امروز دخترای ما با هم مسابقه گذاشتن که کدومشون لباش غنچه تره،کدومشون پوستش برنزه تره،کدومشون چشاش رنگی تره،زیره فیلم مسخره بازی کدومشون پسرای بیشتری غش و ضعف میکنن.مثل یه برده واسه اینکه یکی از خواننده های درپیت مثل رضایا و تتلو و ساسی مانکن عکسشونو ببیننو تو پارتیاشون دعوتشون کنن به هر دری میزنن.
پسرا هم که مردونگیشون رفته تو بازوی باد کردشون،تو ابروی برداشتشون،تو پوست برنزشون،تو خط شرتشون.با هم دیگه تو فحش دادن رقابت میکنن،هرکی به مادر و خواهرشون بیشتر متلک بندازه و فحش بده یعنی صمیمی تر باهاشون.
دروغ گفتن شده تفریح ،همه میدونن دارن دروغ میگن به همدیگه اما از این کار خوشحالن،همه میدونیم فلانی دوزار زبان بلد نیست اما مینویسه مدرس زبان،همه میدونیم فلانی هیچی بارش نیست اما مینویسه کارگردان و ما هم حال میکنیم که رفیقمون کارگردانه!!! همه میدونیم یارو هر و از بر تشخیص نمیده اما مینویسه leave in germany ما هم برای اینکه کم نیاریم مینویسیم leave in los angeles .
قبلنا مادر پدرا هم جزبه داشتن اما حالا مادرا هم شدن friend بچه هاشون پا به پای بچه هاشون شر و ور مینویسن تو فیسبوک.د مادر حسابی تو خودت دخترتو بی بند و بار میکنی،تویی که جلو روت این حرفارو میزنه پشت سرت هزار گند دیگه میزنه روحتم خبردار نیست،اونوقت وقتی میان بهت میگن دخترت بالا چشش ابروئه تازه باهاشون برخوردم میکنی میگی نه دختر من امامزادست؟!تویی که عکس خودت قبل دخترت رو فیسبوک میره با هزار قلم آرایش از دختر جوونت چه انتظاری داری؟یا تویی که بچه ی کوچیک داری داری بهش از همین بگچی یاد میدی که زندگی یعنی فیسبوک و چت ، انتظار داری پسفردا بتونی جمعش کنی؟نه عزیزم به همین خیال باش.
این وسط من و امثال من روزی هزار بار واسه خاطر این دردا میمیریم و زنده میشیم.حرف بقیه چیه؟یه عده ای عین ما میمیرن یه عده ی دیگه ته دلشون میخواد مثل بقیه شن اما هنوز رودربایستی دارن یه عده ی دیگه هم اونور خط وایسادن و فکر میکنن این ماییم که داریم ضرر میکنیم نه اونا!!!
البته حق هم دارن چون اونا که دارن خوش میگذرونن و به هیچ جاشونم نیست که چه خبره این ماییم که زندگی و جوونیمون داره از غصه و فکر به باد میره نه اونا.
وای بر ما!!!!!!
دوشنبه 30 دی 1392 توسط kakadoo91 | نظرات ()


نظر یادتون نره
پست الکترونیک
تماس با مدیر
RSS
ATOM
kakadoo91
لنگه کفش خود را قورت بده!
آن شرلى با موهاى قرمز!
سروشکده
دنیای موبایل و کامپیوتر
برای ح... حوالی صبح
همه پیوندها
آبان 1393
فروردین 1393
دی 1392
آبان 1392
تیر 1392
اردیبهشت 1392
فروردین 1392
اسفند 1391
بهمن 1391
دی 1391
آذر 1391
آبان 1391
امام حسین!!!
کاش!!!
نبرد نا برابر!!!
تسلیم زندگی !!!
موقعیت!!!
خدایا!!!
بغض بیتاب!!!
این مرد های نازنین!!!
من یک متهم هستم!!!
بچه ها پاک هستند!!!
میفهمم دست خودت نیست!!!
دم به دم!!!
حرف دل!!!
به یاد هم باشیم
""!!!
لیست آخرین مطالب
به نظر شما كدام مطالب مخاطب بیشتری دارد.

بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :


زیبا ترین و سالم ترین لینك باكس